top of page
 • Kas toodet on võimalik enne ostmist tasuta proovida?
  Jah, võite külastada kõiki meie esitlussaale ja proovida toodet ise. Enne saali külastamist on soovitav aeg eelnevalt kokku leppida, sest huvilisi on palju ning jagame külastajad aja järgi ära, et kõigil oleks aega toodetega tutvuda. Saalide aadressid leiate lehelt Kontaktid.
 • Milline on toote garantii?
  Kõikidel toodetel on 2-aastane garantii.
 • Kas pakute garantiijärgset teenindust?
  Jah, me teostame seda. Vajadusel võtke ühendust meie esindussaalidega või kontaktides toodud telefoni teel.
 • Kas võib usaldada ettevõttet Nuga Best ja selle seadmeid?
  Lõuna-Korea ettevõte Nuga Medical on tegutsenud maailmaturul alates 2002. aastast ning on haiguste ennetamise ja tervise taastamise seadmete müügi ja tootmisliider. Praegu kasutavad maailmas Nuga Medical seadmeid miljonid inimesed 105 riigis, kus ettevõtet esindab üle 3500 esitlussaali. Nuga Medical seadmete ainulaadsus seisneb turmaaniumkeraamika kasutamises, mis on kuulsa Lõuna-Korea teadlase Cho Seung- Hyun'i patenteeritud leiutis. Turmaaniumkeraamika mobiliseerib keha sisemisi ressursse ja soodustab tervise taastumist tänu selliste omadustele nagu bioresonantne soojus, magnetteraapia ja ionisatsioon. Kõigi Nuga Best toodete ohutust kinnitavad vastavad registreerimistunnistused (sertifikaadid). Selleks, et kaitsta oma kliente võltsitud toodete eest, müüb ettevõte oma seadmeid spetsialiseeritud esitlussaalides. Siit saavad potentsiaalsed ostjad saada üksikasjalikku teavet seadmete mõju põhimõtete kohta ja läbida tasuta proovimisseansid. Igal kliendil on võimalus teadlikult ja iseseisvalt otsustada seadmete ostude üle, kuna Nuga Best esitlussaali külastamine ei kohusta ostu sooritama. Ettevõtte Nuga Best töötab Eestis, et tutvustada teile oma tooteid ja aidata teil hoida enda ja oma lähedaste tervist.
 • Mida teha, kui mul on pärast ostu sooritamist küsimusi?
  Kui olete toote ostnud ja teil on küsimusi, võite neid küsida kontaktides toodud telefonil või isiklikult meie konsultantide käest esitlussaalis.
 • Kasutan Nuga Best seadmeid, kuid tulemust veel pole. Miks?
  Kipume oma tervise eest hoolitsemist viimseni edasi lükkama, kuni, nagu öeldakse, "oleme seina külge kinnitatud". Kroonilised haigused omandatakse reeglina aastatega ja kui need end tunda annavad, soovime neist võimalikult kiiresti lahti saada. Nuga Best tooted on väärt valik meie keha talitluse taastamiseks, kuna selle toime on suunatud haiguse põhjusele. Erinevate tegurite tõttu – vanus, kehaseisund, mitmete krooniliste haiguste esinemine, nende hooletusse jätmise määr – ei pruugi aga ravitoime tulla kohe. Kui olete Nuga Best tootesarja kasutama hakanud ja ei tunne veel tulemusi, siis ärge andke alla. Jätkake massaažiseadmete, turmaaniumkeraamika kasutamist ning samal ajal analüüsige oma elustiili ja harjumusi. Tõepoolest, keha tervise jaoks on olulised mitmed tegurid: piisava puhta joogivee tarbimine, õige toitumine, regulaarne füüsiline aktiivsus. Arstide tähelepanekute järgi määrab meie terviseseisundi 50 protsenti meie elustiil ehk harjumused, millest meie igapäevaelu koosneb. Tutvuge külastajatega, kellel on olnud sama haigus, ja tundke huvi, kuidas nendel toimus tervenemine ja millisel etapil tuli paranemine. Võib-olla peaksite muutma Nuga Best seadmete kasutamise režiimi. Arutage seda probleemi esitlussaali konsultantidega, neil on suur kogemus seadmete praktilises rakendamises ja nad saavad teile anda parima nõu seadmete kasutamise kohta. Näiteks maksimaalse tervendava efekti saavutamiseks osteokondroosi korral on vaja iga päev enne magamaminekut teha selgroo venitamist massaaživoodil, seejärel magada terve öö turmaaniummadratsil. Loobuge halbadest harjumustest, pidage aktiivset eluviisi ja pidage meeles: Nuga Best toodete õige kasutamine annab alati tulemusi. Nuga Best soovib teile siiralt tugevat tervist!
 • Mida teha, kui arst ei luba mulle kasutada Nuga Best`i seadmeid?
  Nuga Best`i toodete kasutamis võimaluse kohta on raske ühemõtteliselt vastata, kuna see väljub tervise raamidest ja puudutab valikut: keda te hakkate usaldama? Otsuse tegemise lihtsustamiseks vestelge oma arstiga ja saage vastused järgmistele küsimustele: Kas ta teab turmaaniumkeraamika toime põhimõttetest (bioresonantne soojus, magnetteraapia, ionisatsioon, punktteraapia), mis võimaldavad teil kõrvaldada oma haiguse põhjuse? Mis on tema arvates teie haiguse põhjus? Milliseid ravimeetodeid ta teile pakub? Kas need meetodid toimivad põhjusele või lihtsalt leevendavad sümptomeid? Keelates Nuga Best`i seadmete kasutamist, millist alternatiivi arst teile pakub? Konsulteerige mõne Nuga Best'i esitlussaali töötajaga ja küsige temalt: Milliseid meetodeid ja milliseid seadmeid teie probleemi lahendamiseks pakutakse? Kas sarnaste haigustega inimesed külastavad esitlussaali ja kas neil on märgata positiivseid tulemusi? Tutvuge nende inimestega! Uurige külastajate käest, kes on tulemusi saavutanud, milliseid meetodeid nad kasutasid ja kui palju aega kulus tulemuse saavutamiseks? Pärast nende küsimustele vastuse saamist ja otsuse tegemist pidage meeles, et vastutus enda tervise eest lasub ainult teil. Turmaaniumkeraamikal põhinevad seadmed ei ole vastuolus traditsioonilise meditsiiniga. See loob vajalikud tingimused inimese keha kui terviku taastamiseks, aktiveerides kõik sisemised reservid, võimalused ja ressursid, aidates võidelda haiguse põhjuste vastu. Kõigi Nuga Best toodete ohutust kinnitavad vastavad registreerimistunnistused (sertifikaadid). Lõuna-Korea ettevõte Nuga Medical on tegutsenud maailmaturul alates 2002. aastast ning on tervise edendamiseks ja taastamiseks mõeldud meditsiiniseadmete tootmise ja müügi liider.

Другой вопрос? Свяжитесь с нами!

Phone Number

+372 5673-5693

Позвоните нам или приходите в один из выставочных залов. Адреса вы найдете на странице Контакты.

bottom of page